Firma hakim ortağı Erol Günalan 1968 Erzincan doğumludur. İlk ve orta öğerenimini Adana’da tamamlamış, Çukurova Üniversitesi Ziraat Mühendisiliği bölümü mezunudur.  Türkiye’de çeşitli firmalarda yöneticilik yapmış, Türkiye ‘de yabancı firmaların tekelinde bulunan Glyphosate (herbisit) üretimini gerçekleştirmiştir.

Firmamız tamamını özkaynaklarla tamamlayan 500 m2 kapalı alana sahip tesisimizde SideroFe markası ile sadece Türkiye’de yıllık 2.600 Ton EDDHA demir ihtiyacının hali hazırda 350 Tonunu karşılayabilecek kapasiteye sahiptir. Dünya pazarında yıllık 120 Bin ton ihtiyacı bulunan pazarda halen İsrail italya İngiltere İspanya ve Çin pazardan en büyük payı almaktadır. Çin’de Jiangsu Bölgesinde devlete ait 2 araştırma geliştirme ünüversitesi ve Türkiye’de 2 devlet üniversitesi ile işbiriliği yapılmaktadır.

Ofis

Fabrika

Teknoloji ve Çevre

XANTAFE ürünlerinde kalite ve teknolojik gelişmelere önem vermesinin yanında, üretimde kullandığı ham maddeler ve çevreye dost üretim şeklini de öncelikleri arasında bulundurmaktadır.

Yüksek Teknoloji

Xantafe ürünlerinde verim ve kaliteyi arttırmak için yüksek teknolojiyi kullanmaktadır. Amacımız yarının teknolojisini bugünden üreticilerimize sunmaktır.

Odaklanmış Üretim

Xantafe EDDHA Şelatlı iz element gübreler üretmektedir. Zira bu alanda uzmanlaşan firmamız üreticilerine yüksek kalitede demir gübreleri sunarak bilgi ve tecrübelerinin ışığında yüksek fayda sağlamaktadır.

Sürekli Üretim

Xantafe olarak üretim odaklı olan felsefemiz neticesinde sadece işimize odaklanıyoruz. Üretim parkurumuzdaki hassas kalibrasyonlarımız sayesinde de kaliteli ürünler ortaya çıkartıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Xantafe olarak müşteri memnuniyeti hep en ön sırada tutuyoruz. Müşterilerimiz ile olan ilişkilerimizde amacımız kazan – kazan ilkesini yaşatmak olduğu için ürünlerimizi hazırlarken en kaliteli içeriği hazırlamaya büyük önem veriyoruz.

Hızlı Tedarik

Xantafe olarak hızlı tedariğin önemine inanıyor ve bu konuda büyük hassasiyet gösteriyoruz. Ar-Ge’den nihayi tüketiciye ulaşan süreçte her aşamada süratli ve güvenilir olmaya azami değer veriyoruz.